Standart Odalarımız

Portakal bahçesi içerisinde, özenle hazırlanmış; klima, duş, wc, Lcd Tv, Mini-bar bulunan odalarımızda her detay rahatınız için düşünüldü, bahçe katı ve ikinci katta bulunan odalarımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Oda balkonları, dağ manzaralı veya bahçe manzaralıdır. 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarımızla hizmet vermekteyiz. Standart odalarımızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Bungalow Odalarımız

Portakal bahçesi içerisinde, özenle hazırlanmış; klima, duş, wc, Lcd tv, Mini-bar bulunan odalarımızda her detay rahatınız için düşünüldü, Lüx Bungalow odalarımızda 2 kişilik, çocuklu aileler için 3, 4 kişilik bungalowlarımızın bazıları çift yatak odalıdır. Tüm bungalowlarımızın kendisine özel balkonu bulunmaktadır. Bungalow odalarımızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


İkiz Villas

Çıralı'da huzurlu bir konuma sahip İkiz Villas, plaja 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ücretsiz şezlong ve şemsiyeler ile donatılmış özel plaj alanı ve yemyeşil bir bahçeyle çevrili villa sunmaktadır. Ayrıca ocak, bulaşık makinesi ve buzdolabı sağlanan özel mutfağınızda yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Odalarımızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Odalarımızın özellikleri